Oferty pracy

DE EN

Monter

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Zatrudnienie

Pełny etat

Opis stanowiska

Dział produkcyjny rozwija, produkuje i dostarcza nasze zabudowy. Dołącz do nas jako monter i pracuj z grupą ludzi, których łączy pasja do motoryzacji i innowacji. W związku z ciągłym rozwojem i dążeniem do perfekcji nieustająco poszukujemy osób, które wspólnie z nami zrealizują wyznaczone cele.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • kursy rozwijające Twoje umiejętności na każdym poziomie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • wysokie standardy kultury pracy,
  • solidne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.

Twoje obowiązki:

  • realizować zlecenia w pojedynkę ale i w brygadach dwuosobowych,
  • wykonywać nowoczesne zabudowy,
  • współpracować z działem Technologii, aby tworzyć bezpieczne zabudowy,
  • uczyć się od najlepszych specjalistów w branży,
  • brać udział w bieżących szkoleniach prowadzonych przez Laboratorium i dział IT.

Wymagania:

  • sprawność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami,
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,
  • znajomość rysunków technicznych,
  • chęć pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • skrupulatność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Prześlij nam
swoje CV

Nieustannie szukamy ciekawych ludzi,
którzy chcą dołączyć do naszego zespołu.

Reset